La Blanche

Seyahat Çantası

Güneş gerginliklerine son 

Yaz mevsiminin kabuslarından biri de güneş yanıkları. Güzel bir güneş banyosu sonrası cildiniz kızarır, ateşlenir ve dayanılmaz bir hal alır. Promed tarafından üretilen  Oksitin, güneş yanıklarının gerginliğini ve kızgınlığını alarak size yumuşak ve sızlamayan bir cilt vaat ediyor. 

 Plaj çantanıza bir tane atın

Yıllardır mayoların vazgeçilmez bir parçası olan pareolar bu yıl da oldukça renkli, rahat ve kullanışlı...

Sunset, klasik ve fantezi modelleri tercih edenlere yanlarından ayırmayacağı pareo gömlekler,  yaz giysilerinde seksapeli de taşımak isteyenler içinse pareo elbiseler sunuyor.  

Bu yılın en gözde modellerinden birini de pantolonlar oluşturuyor.  Pareo ve elbiselerde favori renkler beyaz,  yeşil ve pembe. Ancak, Türk kadınının vazgeçemediği siyah da yine koleksiyonda yerini alıyor. www.sunset-swimwear.com adresinden bulubilirsiniz.

 Ayaklar fora

 O'Neill,  renkli ve eğlenceli terlik modelleri İntersport mağazalarında 9.90 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hem plajda hem de şık olmak istediğiniz yaz akşamlarında giyebileceğiniz terlikler, cıvıl cıvıl renkleri ve özgün tasarımlarıyla her türlü zevke ve tarza hitap ediyor.

Koleksiyonda şeffaf bantlı, çift renkli şeritler ve parmak arası modeller özellikle öne çıkıyor. Tek renk dışında,  renk kombinasyonlarına da yer veriliyor. Cardfinans ve Axess'e yedi taksit avantajı var. www.intersport.com.tr