La Blanche

FACT SHEET

İda Taş Konak, enfes çam kokulu ormanın tam kalbinde kurulmuş olup, size efsanelerin, bol oksijenin, huzurun ve mutluluğun resmini çiziyor. Hayalleriniz ve ötesini daha da aşarak mitolojik boyutunu da önünüze getiriyor. Kazdağları nam-ı diğer İda Dağı; baş tanrı Zeus’un Ganimedes’i kaçırdığı yer, Troya Savaşında tanrıların konuşlanıp izlediği, Herkül’ün eteğine oturup su içmek istediğinde ortaya çıkan Skamender ( Küçük Menderes ), düğün arifesinde olan kızların bu suda yıkanmasıyla altın sarısı saçlara kavuşmasını sağlayan bu büyülü yer sizi sizden alıp yeni bir siz yaratacaktır. Bu büyülü dağlar aynı zamanda dünyanın en büyük oksijen depolarından biridir. Burada geçirdiğiniz günlerin sonunda kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.

İda Taş Konak, otantik mimari dokuyu koruyarak; modern minimalist çizgilerle inşa edilmiştir. Otelimizde herkesin zevkine hitap edebilecek 18 standart ve 8 suit oda bulunmaktadır. Bu süit odaların 4 tanesi özel anlar için ilave olarak şömine ile donatılmıştır. Tatildeyken dahi ev konforu ve rahatlığını aratmayacak şekilde tasarlanıp dekore edilmiş odalarda merkezi klima, uydu yayını lcd televizyon, minibar, oda ve banyo telefonu, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Oda kahvaltı şeklinde hizmet veren otelimiz bünyesindeki restaurantımızda a-lacarte olarak Ege ve dünya mutfağından leziz yemekler tadabilirsiniz. LObby ve snack  barda gün boyu  yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Lobi Bar eşsiz manzarası ile kışın şömine başında, yazın serin ve temiz havasıyla ideal bir dinlenme köşesi olup konaklamanıza keyif katacak bir mekândır.

Otelimizde Türk hamamı, sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Bu olanaklardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bunun yanında açık havuzumuz sizi suyun rahatlatıcı mutluluğuna teslim eder. Otelimiz fitness salonu ve trekking, jogging için uygun doğal çevresiyle size sağlık ve huzur çağrısı yapmaktadır. Şehrin gürültüsünden arındığınız bu mekanda hayattan tamamen kopmamanız için otelimizin her yerinde kablosuz internet hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca, otelimizde konferans ve seminerleriniz için 1 adet tiyatro düzeninde 46 kişi kapasiteli toplantı salonumuz ve çalışma ofislerimiz ekipmanları ile hizmetinize sunulmuştur.

Sizleri İda Taş Konak otelimizde misafir etmekten mutluluk duyacağız.